Šī Facebook konkursa ideja piesaista jūsu klientus, lai uzņemtu fotogrāfijas, kas mijiedarbojas ar jūsu produktiem / pakalpojumiem vai kamēr tās atrodas kādā no jūsu ķieģeļu un javas vietām. Tas ir līdzīgs # 1, jo tas rada personisku ieteikumu / atsauksmi jūsu uzņēmumam, bet tam ir gan liela priekšrocība, gan trūkums:

Priekšrocība: Fotoattēlā ir pārliecinošs pierādījums tam, ka jūs ieteiktu uzņēmumu un tā produktus, jo vai nu jums ir nepieciešams iegādāties kādu produktu / pakalpojumu no uzņēmuma vai esat apmeklējis kādu no tās vietām.

Trūkumi: dalībniekam jau ir jāiegādājas jūsu produkts / pakalpojums vai arī esat apmeklējis kādu no jūsu vietām, kas ir liels šķērslis ienākšanai tirgū.

Lai šāda veida konkurss būtu veiksmīgs, jums jau ir daudz klientu un fanu savā Facebook lapā. Kāpēc? Tikai neliela daļa klientu redzēs vai ievadīs jūsu konkursu. Un, lai iekļūtu, viņiem ir nepieciešams laiks, lai fotografētu sevi, darot kaut ko ļoti specifisku. Tas atkal samazinās jūsu konkursa dalībnieku skaitu.

Lai panāktu veiksmīgu ieguldījumu atdevi (klientu skaits) no šī konkursa, es iesaku izmantot šo konkursa ideju tikai tad, ja jums ir vismaz 5000 patīk jūsu Facebook lapā. Tas nodrošinās jums pietiekami daudz ierakstu, lai padarītu konkursu ieinteresētu un rosinātu cilvēkus dalīties ar saviem draugiem, lai iegūtu vairāk balsu nekā jebkurš cits ieraksts, lai uzvarētu.

Ja jums ir mazāk nekā 5000 Facebook patīk, neuztraucieties! Es ieteiktu izmantot Facebook konkursa ideju # 1: Tas dos jums daudz ierakstu un produktu ieteikumus, padarot to daudz vieglāku cilvēkiem.

Jūs varat palaist šāda veida konkursu, izmantojot Facebook konkursa lietotni, piemēram, Wishpond’s Photo Contest App. Tāpat kā ar konkursu Nr. 1, varat izmantot iebūvēto balsošanu par ierakstiem, lai noteiktu uzvarētāju. Dalībniekiem tiks piedāvāts dalīties pēc iespējas vairāk ar saviem draugiem, lai iegūtu vislielāko balsu skaitu.

Content Protection by DMCA.com